Získaj platenú stáž na mieru v digitálnom tíme!

1x1_03 od Dávid Benedig
Head of Digital Experience
22. septembra 2023

Pozor, oznam pre všetkých nadšencov sociálnych sietí a trendy obsahu! Ak hľadáš cestu do sveta public relations a online komunikácie, máme pre teba skvelú novinku. V Seesame otvárame už túto jeseň dvere pre 2 šikovných študentov alebo študentky, ktorí sa chcú pustiť do sveta komunikácie a marketingu a získať praktické skills už počas štúdia.

Ako bude vyzerať tvoja stáž u nás?

 

Program, ktorý sme pre teba pripravili, je zameraný na to, aby si získal/a praktické skúsenosti a schopnosti, ktoré ti pomôžu v budúcom kariérnom raste. Hľadáme 2 študentov alebo študentky, ktorí sa počas troch mesiacov stanú súčasťou nášho Digital Experience tímu aj agentúrneho života a zažijú týždne nabité vzdelávaním od našich seniorov a realizáciou praktických úloh na rozvoj, avšak nielen od členov nášho tímu.

Sloboda vo vzdelávaní

Jedným z hlavných benefitov nášho programu je tvoja sloboda vo vzdelávaní. Pri prihlasovaní si totiž vyberáš, v čom sa chceš vzdelávať a aké konkrétne schopnosti chceš získať. Či už ťa láka tvorba obsahu na TikTok, analýza dát z kampaní, písanie textov na socials či plánovanie a spúšťanie online kampaní, u nás máš možnosť zvoliť si svoje vlastné zameranie.

Prečo štartujeme tento program?

Je to jednoduché veríme v mladých ľudí a ich potenciál. V našej agentúre máme hneď niekoľko tímlídrov a seniorov, ktorí sa k nám dostali ako študenti a postupne rozvinuli nové služby, ktoré odrážali ich skills alebo dokonca vytvorili vlastný tím. Chceme ti teda poskytnúť rovnakú príležitosť získať praktické skúsenosti, učiť sa od tých najlepších a nájsť oblasť, v ktorej si najlepší/najlepšia.

Na čo sa môžeš tešiť?

Počas platenej stáže sa staneš aktívnou súčasťou nášho tímu. Budeš spolupracovať na skutočných projektoch, dostávať spätnú väzbu od našich kolegov a rozvíjať tvoje vytúžené schopnosti. 

IMG_4798

 

Okrem toho budeš mať prístup k našej zamestnaneckej appke, v ktorej nájdeš množstvo odmien a absolvuješ tiež namakané školenia s našimi seniormi. Po úspešnom absolvovaní programu získaš odporúčanie od našich kolegov a ak budú mať obe strany záujem, tak aj možnosť pokračovať s prácou v našom tíme.

Navyše, v office na teba budú čakať 4 nadšení kolegovia a kolegyne, ktorí majú radi svoju prácu a rovnako radi odovzdajú svoje skúsenosti šikovnému študentovi alebo šikovnej študentke. 

Takže, ak si plný/á energie, chceš sa učiť a rásť, neváhaj a prihlás sa do stážistického programu v digitálnom tíme. 

Spolu môžeme vytvoriť niečo pekné a nezabudnuteľné!

 

Tešíme sa na teba!